notes clear

SZOŁ MI EMOŁSZYN - Konkurs fotograficzny dla młodzieży

Administrator , 15 mar 2021


Jeśli lubisz robić komuś fotki, lub sam strzelasz sobie selfie, ten konkurs jest dla Ciebie!


Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z legnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do zgłaszania swoich fotografii w konkursie "Szoł mi Emołszyn".


Zadaniem konkursowym jest ukazanie za pomocą fotografii emocji, jakie towarzyszą młodym osobom w życiu codziennym. Uczestnik konkursu może pokazać za pomocą zdjęcia takie emocje jak: radość, smutek, złość, strach, itp.


Termin:


Konkurs rozpoczyna się 08.02.2021 roku. Termin nadsyłania prac mija 8.03.2021 roku


Nagrody rzeczowe ufundowane przez przez Urząd Miasta Legnicy oraz Partnerów, przyjaciół dzieci i młodzieży tj. Leroy Merlin i Decathlon.


Warunki techniczne:


Każdy Uczestnik Konkursu nadsyła jedną fotografię cyfrową, wykonaną telefonem komórkowym, tabletem lub aparatem cyfrowym w pionie, w najlepszej jakości danego urządzenia. Zdjęcie może być kolorowe lub czarno-białe w formacie jpg. Jego rozmiar nie może być mniejszy niż 2MB i większy nić 8MB. Można użyć obróbki cyfrowej przy pomocy programów i narzędzi danego urządzenia. Plik musi być nazwany w formacie „ImięNazwisko_Tytuł” (np. MaciejNowak_Radosc.jpg). Fotografia musi być zgodna z tematem konkursowym, który może być przez Uczestnika zinterpretowany w dowolny sposób.


Prace należy przesyłać na adres e-mail: jnalezny@legnica.eu

Telefon kontaktowy: 76 721 23 64


Formularze do pobrania:


Loading icon