notes clear

Działaj z sercem! - mikrogranty

Administrator , 02 lis 2021

W Legnicy został uruchomiony program wolontariacki pn. „Działaj z sercem”. Jest to program realizowany przez Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica i skierowany jest do stowarzyszeń, fundacji i mieszkańców, którzy chcą aktywnie działać i zmieniać swoje otoczenie, ale nie mają na to środków.

W ramach programu można zdobyć nawet do 1.000 zł na działania wolontariackie!

Program mikrograntów skierowany jest do mieszkańców, którzy mają pomysł na działanie o charakterze społecznym. Mogą być to działania kulturalne, edukacyjne czy ekologiczne, realizowane w Legnicy.

Mikrogranty do 1.000 zł przyznawane będą grupom formalnym, takim jak stowarzyszenia, fundacje czy parafie oraz nieformalnym składających się co najmniej z 3 członków, w tym pełnoletniego lidera.

By przystąpić do programu należy wypełnić wniosek osobiście lub przy pomocy koordynatora w CWM #TEAMLegnica. Do 30 dni od daty złożenia wniosku jest on oceniany przez komisję programową. Następnie w przypadku pozytywnej weryfikacji z wnioskodawcami podpisywana jest umowa. Projekty można realizować do końca 2021 roku, zatem zachęcamy do działania!


Loading icon